Filmové a knižní žebříčky

Filmové a knižní žebříčky jsou tady od toho, aby vám poskytly přehled top čtivých a zhlédnutelných věcí, které by vám jako správnému odborníkovi jednoznačně neměly ujít. Každý filmový snímek i knižní příběh můžou příslušným počtem hvězdiček hodnotit ostatní a posunout je tak na samotný vrchol žebříčku. Po úspěšné registraci se může stát součástí hlasování i vy.
filmový pás

Filmový večer?

Chystáte-li si zpříjemnit večer kvalitním filmem, podívejte se na nejlépe hodnocené české i světové tituly. Jaké jsou ty nejlepší, nejhorší filmy a seriály? Čemu se vyhnout a naopak co musíte vidět? To zjistíte jen na stránkách filmových žebříčků. U každého filmu máte krátký podtitulek, o čem film pojednává, druh žánru, rok vzniku i počet minut jeho trvání. Najdete zde herecké obsazení a zajímavosti nejen z natáčení. U každého filmu nechybí jména scénáristů, kamery a režie. Můžete takého vyhledávat film podle oblíbených herců nebo hereček. Pokud se budete chtít něco o vašich oblíbených postavách dozvědět, nechybí zde jejich stručný životopis včetně data a místa narození. Stránky sdělují filmové premiéry v kinech a jejich trailery.
sál v kině

Dáváte přednost knížce?

Jestliže jste doma sami, pak raději než televizi zvolíte něco hmatatelného, něco co vás naplní a uspokojí vaši touhu po zábavě. Nejlepším přítelem v takovéhle chvíli je buďto oblíbená nebo ještě lépe nová a neznámá knížka. Knihy podporují vaší představivost a zdokonalují vaši spisovnost. Všímáte si různých tvarů slov, které třeba neznáte nebo nevíte, jak se správně gramaticky píšou. Jestliže máte oblíbeného autora, potom jistě sáhnete po jeho dalším díle a napjatě čekáte, jak se příběh hrdiny vyvine. Co když, ale knížky vybíráte jen namátkově a nevíte jakou si zrovna přečíst nebo pořídit? Na internetu se dozvíte, kteří autoři jsou nejpopulárnější, které knihy jsou nejčtenější, i které díla jsou ne moc povedená a zařadila se tam mezi nejhůře hodnocená. Všechny tyto informace by vám měly pomoci při výběru následujícího díla.

Posted in Nezařazené