Jak na dlouhotrvající make-up v létě

Hodně žen používá make-up i v létě. Bohužel je pak čeká nepříjemný zvrat během dne. Je prostě horko a nic nedrží. Není ale třeba házet flintu do žita, nad vším se dá vyzrát! Na místo těžkých tubových make-upů se vyplatí zainvestovat třeba do nějakého kvalitnějšího, který ale bude v kapičkách. Krásně se vstřebá do kůže, poskytne potřebné krytí a nevytváří „mapy“ přes celou tvář.
dámské šminky

Nebojte se ale změny. Slunce má v sobě spoustu vitamínů a ty naopak Vaší pleti pomůžu například s problémy s akné apod. Je tedy dobré nechat kůži dýchat a zvolit na léto jemnější a hlavně lehčí líčení. Pár užitečných rad třeba i na .

Řasenka je kapitolou samotnou o sobě. Rozhodně se vyplatí na léto řasenka, která je voděodolná. Nepoužívejte ji však jen když jdete k vodě, ale i na každodenní nošení. Zbavíte se tak obtisknutých kruhů pod očima nebo nad očima.

Rtěnku je vhodné zvolit matnější, vyniká celkově lepší fixací a to je to, oč v létě běží že.

Velkou váhu je dobré přikládat pudru. Pokud patříte mezi ty, které se nebojí používat make-up i v létě, tak by bylo dobré zvolit pudr fixační. Občas se totiž stane, že odstín make-upu a pudru se liší a na obličeji se Vám vytvoří ošklivé ostrůvky všech barev.

Pokud jste typ, co ráno vstane, nanese lehký denní krém, jen zapudruje T-zónu a vyrazí do výru letních dnů, je důležité přesně vybrat odstín pleti. Velké zázraky umí hlavně v létě minerální pudry, které jsou k dostání téměř v každé síti drogerií. Jestliže jste žena, která se nebojí experimentovat a ráda si potrpí na přírodní a kvalitní kosmetice, můžete si pudr vyrobit sama doma:
červené rty blondýny

K výrobě pudru potřebujete: 3 lžíce kukuřičného škrobu, 2 čajové lžičky mleté skořice, 1 lžičku muškátového oříšku a pravé kakao

Vše smíchejte a pomocí kakaa vytvořte odstín, který bude vyhovovat právě Vám.

Posted in Nezařazené