Bydlet v Chorvatsku je můj sen


Také jste se někdy zasnili a přemýšleli o tom, že se přestěhujete tak, jako tažní ptáci, do teplých krajin? Také už máte plné zuby dlouhých zim a šedé zamračené oblohy, která tu v zimním období ve formě inverze pokrývá nebesa, a namísto modravé barvy a slunečního kotouče tu musíte sledovat stromy bez listí a nudnou depresivní krajinu?

vnitrozemí v Chorvatsku

Víte o tom, že deprese jsou typickým onemocněním chladného období roku, a začínají obvykle kulminovat mezi polovinou října a začátkem března? Jakmile se začne o slovo hlásit jaro a venku vše začne pučet a kvést, depresivní nálada se zpravidla vytrácí, a navrací se zas opět na podzim. Když to propočítáte a sečtete, zjistíte, že celých dlouhých pět měsíců v roce je v našem mírném zeměpisném pásmu tak málo slunečního svitu, že je s podivem, jak to, že to tu ještě snášíme. Kdyby k nám někdo přijel z Chorvatska na delší pobyt v rámci návštěvy a bydlel u nás přes zimu, možná by se mu z toho udělalo nevolno a musel by se rychle vrátit domů.

pobřeží v Chorvatsku

Nechcete se nad tím alespoň zamyslet, a máte-li možnost, nechcete to změnit? Což takhle se do Chorvatska odstěhovat natrvalo a využít v Chorvatsku reality na prodej? Je to země v subtropické oblasti, kde jsou zimy jen krátké a mírné, a kde vás Slunce nad hlavou vítá rozhodně déle a častěji.

Potřebný vitamín D

Lékaři vám potvrdí, že v naší zemi trpí poměrně velká část populace deficitem vitamínu D, tedy slunečního vitamínu. Není divu, když je tolik dnů u nás zataženo, a v létě se to stěží dohání. V Chorvatsku deficitem „déčka“ trpět nebudete, leda že byste byli neustále zavření doma, a o tom silně pochybujeme, protože vás tamní krásná příroda vytáhne určitě ven.

Slunce je také významným zdrojem energie, posiluje dobrou náladu a pomáhá vytvářet v našem těle potřebný hormon serotonin i spánkový melatonin. Jinými slovy, „kam nechodí sluníčko, tam vstupuje lékař“.

Posted in Www

Řídit se podle cen není správné

Existuje mnoho firem zabývající se optimalizací webových stránek pro vyhledávače, které však nabízejí zcela odlišné služby. Tyto odlišnosti jsou tvořeny nejenom typem služby, ale také jejich kvalitou anebo cenou. Je velmi důležité vědět, jak moc může cena služeb ovlivnit jejich kvalitu. Jako příklad lze vzít firmu SEOlight s.r.o., která má se SEO optimalizací bohaté zkušenosti. Na první pohled jde o seriózní firmu, která však nabízí až podezřele nízké ceny. Navíc se za některé služby platí až po jejich úspěšné realizaci. Člověk by řekl, že zde není něco v pořádku a raději by vyhledal jinou firmu. Obrátit se však na jiné odborníky zabývající se SEO optimalizacemi by však byla velká chyba. SEOlight s.r.o. má totiž cenovou strategii vymyšlenou naprosto precizně.

Spolupracujte s někým, kdo dokáže dodržet slovo

Existuje hned několik důvodů, proč by měla být firma SEOlight s.r.o. vaší volbou. V první řadě jde hlavně o dodržení smluvených termínů a také dosažení požadovaných výsledků. Už jen to by vás mělo přesvědčit o tom, že SEOlight s.r.o. je jedna z nejlepších firem z oboru. Když k tomu přidáte další služby, jako je měsíční SEO optimalizace, garance pozice a návštěvnosti, vznikne z toho nabídka, která se neodmítá. Samotnou kapitolou je však ceník SEO optimalizace. Ten je v případě firmy SEOlight s.r.o. velmi příznivý a to v ohledu všech služeb, které můžete v rámci optimalizace pro vyhledávače využít.

Chopte se příležitosti k většímu úspěchu

Webová stránka je velmi silný online marketingový nástroj, avšak jen v rukou někoho, kdo s ní umí zacházet. SEO optimalizace vás může jednoduše navést na tu správnou cestu k získání tolik potřebných návštěvníků webu. Spolupracujte s odborníky a získejte výhody:

– Přední příčka při vyhledávání
– Všeobecní povědomí o vašem webu
Přísun stále nových návštěvníků

Posted in Www

Jak fungují algoritmy?


Slovo algoritmus má spoustu různých významů. My se ovšem zaměříme na jeho význam z hlediska sociálních sítí. Téměř všechny sociální sítě totiž využívají své algoritmy. A čím lepší použití algoritmu, tím lépe si daná sociální síť vede a má více uživatelů. Algoritmy jsou totiž to, co drží uživatele na dané sociální síti.

algoritmus

Co to tedy je? Algoritmus nastavuje vaši sociální síť tak, že se vám na ní zobrazují příspěvky, které jsou pro vás co nejvíce atraktivní a korespondují s tím, co máte v oblibě vyhledávat na dané sociální síti nebo na internetu obecně. Algoritmy o vás sbírají neustále různá data, analyzují, co sledujete, čemu dáváte lajky, kolik času trávíte na jednotlivých příspěvcích nebo videích, jestli je komentujete a které jiné příspěvky naopak rychle přejedete. Z tohoto všeho skládají stránky na sociálních sítích přesně pro vás.

Pokud si to uvedeme na příkladu, řekněme, že používáte sociální síť Tik tok. Je vám 25, jste z Česka, máte rádi populární hudbu, kočky a módu. Tik tok si tyto údaje postupně sesbírá a pomocí algoritmů začne pečlivě dávkovat příspěvky do vaší for you page. Budete tam mít videa s hudbou, která zajímá lidi v průměru vašeho věku, vtipná videa s kočkami a různé tipy ohledně oblékání. Všechno, co vás zajímá. Pak není divu, že si řeknete, že se jen mrknete na Tik tok a najednou zjistíte, že už uběhly dvě hodiny, kdy jste se jen dívali na mobilu.

tik tok

Na algoritmech je poměrně nebezpečné to, že pečlivě tříděným obsahem vás uzavřou do sociální bubliny, z které vás jen tak nepustí. Což vám může zkreslovat realitu a budete mít problém s názory a postoji mimo tuto bublinu. Také je diskutabilní to, jak moc v pořádku je to, kolik o nás algoritmy sbírají informací.

Algoritmy ale nejsou jen špatné. Dávají vám spoustu skvělého obsahů a dostanete se tak ke skvělým videím. Ty si můžete e stáhnout pomocí různých stahovačů, pro síť Reddit je to Reddit video downloader.

Posted in Www

Jak si vydělat peníze?

Peníze vždy až na prvním místě – citát, který zkrátka nikdy neztratí ne své síle. Ačkoliv každý neustále tvrdí, že mu o peníze nejde, opak je pravdou – a to hlavně v těch případech, kdy jich nemáte mnoho a přepočítáváte každou Korunu.

Nicméně my vás dneska potěšíme! Metod, díky kterým si můžete přijít na značné peníze (a přitom z pohodlí vašeho gauče) je celá řada! My si dnes společně povíme o těch nejvýdělečnějších metodách, díky kterým si můžete váš rodinný rozpočet navýšit dokonce až o několik tisíc Korun měsíčně! Zkrátka, můžete ze svého podprůměrného měsíčního příjmu, udělat nadprůměrný.

notebook na stole

První možností, je psaní článků na zakázku. Této metodě se taktéž říká psaní propagačních článků. Následné umisťování těchto článků na internetové stránky se pak nazývá linkbuilding Seolight.cz. Cena jednoho napsaného článku je pak různá. Cena se liší podle délky a samozřejmě i podle kvality napsaného textu. Ovšem obecně lze říct, že si díky této činnosti můžete přijít i na několik desítek tisíc Korun měsíčně! To, kolik si vyděláte, je závislé především na vás a vaší pili. Je to jednoduché – pokud si budete chtít vydělat hodně, musíte hodně psát. Naopak, pokud vám stačí pár Korun měsíčně, stačí, když napíšete i jen několik desítek článků.

notebook v trávě

Další možností, jak si vydělat peníze z pohodlí vašeho obývacího pokoje, je prostřednictvím ručních prací. Máte-li nadání a dokážete například háčkovat, plést, šít, navlékat korálky nebo cokoliv jiného, přímo se vám nabízí možnost, rozjet si vlastní internetový obchod. Za zkoušku nic nedáte, a pokud vám práce půjde od ruky, jste za vodou! Pokud byste nechtěli přímo zakládat eshop, můžete zprvu zkusit své výrobky prodat přes sociální sítě nebo bazary. Možná byste se až divili, jak jsou tyto stránky navštěvované a jak jsou výrobky na odbyt! Nicméně vydělat si můžete i celou řadou dalších způsobů.

Posted in Www

Uživatelský účet Google dokáže najít váš telefon nebo tablet

Váš telefon dokáže nalézt více programů, které lze stáhnout např. z Google Play, ale samotný účet Google to dokáže také. A to poměrně snadno -postupně v několika krocích.
V záložce s názvem „Najdi svůj telefon“ bude po vás nejprve vyžadováno ověření vaší identity. Musíte ji potvrdit zadáním jména vašeho účtu (přesné znění e-mailové schránky gmail) a pochopitelně hesla. Heslo do Google účtu si volte silné, nejlépe kombinaci velkých a malých písmen, číslic a speciálních znaků, optimálně alespoň dvanáctimístné.
google vyhledávání

Využijte služby zdarma z vašeho účtu Google, můžete ji kdykoliv vyzkoušet. Funguje spolehlivě.

Tato služba vám poslouží i tehdy, když třeba jen telefon hledáte a nevíte přesně, kde se nachází. Pokud máte ztišené vyzvánění, běžným prozvoněním jej nenaleznete, ale s pomocí účtu Google to není problém. Jednou z prvních možností při hledání ztraceného přístroje je totiž prozvánění telefonu i v jeho tichém režimu. Telefon pak vyzvání v maximální hlasitosti. Pokud si své telefonní číslo nepamatujete, což bývá dost často, můžete v Google kontaktech vyhledat své přátele a ty pomocí služby Hangouts kontaktovat, aby váš telefon zkusili prozvonit.
Pokud jste přístroj opravdu ztratili, můžete se pokusit jej uzamknout a napsat na jeho hlavní obrazovku textovou zprávu. Ve zprávě můžete nálezci nabídnout přiměřenou finanční odměnu za jeho nalezení a pochopitelně přiložit vaše kontaktní údaje.
oko google

Mobilní operátor zablokuje vaši SIM kartu a přesměruje všechny hovory na jinou.

Účet Google zvládne také požádat mobilního operátora, který deaktivuje vaši SIM kartu a objedná novou. Všechny hovory na vaše stávající číslo pak přesměruje na novou SIMku.
Krajní situací je vymazání přístroje (jak telefonu, tak i tabletu). Účet Google to také dokáže, tedy pouze vymaže data na přístroji, nikoliv data uložená na SIM kartě. Vymazání dat ale opravdu důkladně zvažte, mělo by k němu dojít jen ve výjimečných případech, kdy je telefon již zřejmě nenávratně ztracen.

Posted in Www

Telefon, který nikdo nepřehlédne

Každý obchodník si láme hlavu tím, jak by se mohl ještě lépe zviditelnit. Všichni obchodníci totiž moc dobře vědí, že čím více budou svým zákazníkům na očích, tím lépe budou své zboží prodávat. Jenže někdy ani drahá reklama nezmůže tolik, co dobře zvolený telefonický kontakt. Nevěříte?

Jestliže chcete, aby se na vás zákazníci obraceli, musejí si v první řadě dobře zapamatovat váš telefon. Jinak se může klidně stát i to, že při jeho hledání na internetu zabloudí k vaší konkurenci. A to by bylo opravdu nemilé. Proto se vyplatí, když dáte všem okolo o sobě vědět tím, že si pořídíte kontakt, který všechny osloví a budou ho okamžitě nosit v hlavě. Zviditelněte se svým jedinečným telefonním kontaktem v podobě zlatého čísla od VIPcisla.cz a zakázky se k vám jen pohrnou!

raisting-1010862_640

Navíc můžete tímto způsobem zabít dvě mouchy jednou ranou – zaujmete lidi, a váš kontakt budou okamžitě nosit v hlavě.

Jistě nyní přemýšlíte nad tím, proč by tomu tak mělo být. Celá věc spočívá v tom, jak VIP telefonní kontakty vypadají. Jedná se o jedinečné číselné kombinace v tak výjimečné podobě, že jsou dobře zapamatovatelné a utkví vám v paměti, jakmile je jednou uvidíte. Navíc, tento efekt se dá chytře podpořit i tím, že telefon spojíte s jednoduchou říkankou anebo písničkou. Ideálně takovou, která se lidem ihned zalíbí, takže si ji začnou broukat sami pro sebe.

tablet-1075790_640

Cena VIP kontaktů sice není nejnižší, ale věřte tomu, že jde o investici, která se vám vyplatí. Navíc, není nutné, abyste si pořizovali telefon za statisíce, když vám stejně dobrou službu udělá ten, který bude desetkrát levnější.

Nicméně na koupi VIP kontaktu se můžete dívat i jako na investici do budoucnosti, která se vám jednoznačně zhodnotí. Záleží tedy jen na vás, za jakým účelem si takové číslo chcete pořídit, a kolik peněz do něj chcete investovat. Zda se chcete pouze zviditelnit, zda chcete dát najevo svou výjimečnost, anebo dobře investovat.

Posted in Www

Nechejte si vytvořit nový web dle představ

V dnešní době má již prakticky každá firma, společnost, živnostník nebo podnikatel vlastní webové stránky. Ti, kteří je nemají, disponují velkou nevýhodou oproti konkurenci. Pokud do této skupiny patříte i vy, neváhejte to změnit. Tvorba webových stránek Brno je cenově dostupnou službou, díky které konečně získáte důstojnou a kvalitní internetovou prezentaci svého podniku. Je tedy na čase, abyste investovali do tvorby kvalitních stránek, které vám mohou přinést spoustu dalších zákazníků nebo klientů. Je to investice, která se vám z dlouhodobějšího hlediska v každém případě vyplatí.

programovací jazyk

Každý klient je samozřejmě jedinečný, a ke každému je potřeba přistupovat trošku jinak, s ohledem na individuální požadavky a specifikace. Odborníci však mají základní kostru, podle kterého se snaží vždy postupovat, aby bylo zahrnuto opravdu vše a na nic se neopomnělo. Pojďte se tedy i vy seznámit se základní kostrou toho, jak se bude tvořit i váš web.

Fáze přípravy

Nejprve bude potřeba sdělit odborníkům, jak byste si své nové stránky představovali, jaké jsou vaše požadavky, na čem vám naopak příliš nezáleží, k čemu má výsledek vlastně sloužit. Na základě toho dojde k analýze vašich potřeb a k návrhu optimálního řešení.

znak WordPressu

Fáze realizace

Realizace zahrnuje samotné programování a mimo jiné i návrh grafického řešení. Odborníci navrhují grafiku sami, nepoužívají žádné obecné šablony, ale snaží se přizpůsobit design stránek na míru vaší firmě, vašim službám. Po skončení této fáze má web už jistou podobu, stačí jen závěrečné úpravy.

Závěrečná fáze

V poslední fázi je na místě zaplnit web požadovaným textem. Copywriting je nedílnou součástí tvorby každých stránek, je potřeba je naplnit kvalitními, obsahově nabitými a čtivými texty. Dále je potřeba provést seo optimalizaci pro zlepšení pozice ve vyhledávači a začít se soustředit i na online marketing.

Posted in Www