Prostorná pracovní deska je základ pohodlí

Koupě prvního vašeho bytu představovala velkou investici. Bylo třeba vybavit místnosti základním nábytkem a pořídit všechny spotřebiče. Z tohoto důvodu jste zpočátku upustili od rozhodnutí, že se nastěhujete až po rekonstrukci. Nastěhovali jste se do dispozičního řešení, které v bytě zůstalo po původních majitelích. Největší nedostatky jsou především v rozmístění kuchyňské linky. Dlouhé měsíce se trápíte tím, jak nepohodlné je vaření a pečení.

mramorová kuchyň

Obvyklé nedostatky nemoderních kuchyňských linek:
– málo volného místa na pracovní desce
– varné centrum těsně vedle zdi
– nedostatek úložných prostor
– malý prostor v zásuvkách
– nedostatečný počet zásuvek
– chybí praktické organizéry a závěsné systémy
– špatné osvětlení pracovní desky
– lednice není součástí kuchyňské sestavy

A jistě bychom našli i celou řadu dalších nešvarů, které vám velmi ztěžují to, aby pro vás bylo vaření zábavou a měli jste při přípravě jídel dostatek pohodlí.

Při plánování nové kuchyňské linky se zaměřte na to, abyste co nejlépe využili nabízený prostor místnosti. Jídelní stůl může být umístěn i v obývacím pokoji a v kuchyni získáte možnost, jak navrhnout kuchyňskou sestavu do tvaru písmene L, nebo dokonce U. Tyto půdorysy jsou velmi oblíbené a praktické, protože máte vše při ruce. S návrhem kuchyně vám ve specializovaném studiu rádi pomohou.

Dodání kuchyňské linky na míru oceníte nejen v tom, že si budete moci vybrat konkrétní vzhled čelních dvířek tak, aby odpovídal současným trendům bydlení, ale především proto, že dokonale vyplní celý prostor místnosti.

kuchyň s barem

Pokud vám chybí v malém bytě úložné prostory, můžete další získat v kuchyni! Ano, skutečně. Skříňky si nechejte vyrobit až ke stropu místnosti, nebo objednejte menší, do prostoru nad běžné horní skříňky. Ty vám budou výborně sloužit jako místo, pro odkládání sezónních věcí.