Zábava na každou příležitost

Plánujete rodinou oslavu, u které byste se chtěli skvěle bavit? Zajistěte si zábavu, která vás nezklame. Ukažte svým dětem, že se taky umíte bavit a chytit se každé příležitosti. Hledáte nedaleko Hradce Králové zábavu? Mi vám rádi poradíme. Nebude to daleko a za zkušenost a zážitek to rozhodně stojí. Udělejte si trochu času. Mi vám představíme zábavu, které vás nenechá v klidu. budete muset zapojit logické myšlení a projevit své schopnosti rychle reagovat a správně se rozhodovat. Budete vůdčí osobnost, která se postaví při řešení úkolů do čela vašeho týmu nebo se naopak necháte vést davem. Sklopíte hlavu a budete jen naslouchat nebo prosadíte svůj názor. Ukáže se jak dokážete jednotně spolupracovat s kolegy nebo vlastní rodinou. Buďte sami sebou a pusťte se do toho po hlavě. Úniková hra Hradec Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/ vás potrápí, ale ještě dlouho po ukončení hry jí budete rozebírat.

live-escape-game-1155620_960_720

Jestli jste postupovali správně nebo co byste podruhé udělali jinak. Hra je určena pro dva až pěti členné týmy, které si sami vyberete. Hra je časově omezena. Budete mít na každý úkol daný čas, abyste vše stihli. Hra je určena pro všechny mladé i staré. Neboť moudrost přichází s věkem a starší osoba může být jedinečným přínosem vašeho týmu.

man-4134645_960_720

Představíme vám jednu z her a to Dvojitého agenta. Budete v ní řešit složité vědomostní rébusy, luštit tajné šifry a hledat ztracené předměty. Vždy když vyřešíte jeden úkol bude vás čekat další. Jedna nápověda vás povede k druhé. Dokud nedosáhnete konce. Stanete se agentem, který bude řešit zmizení svého kolegy. Vše se odehrává v jeho konspiračním bytě mezi ulicemi Americká a Ruská. Agent se dostal v posledních dnech k velmi důležitým dokumentům sovětského svazu. Souvisí jeho zmizení s jeho prací nebo tajný agent nebyl tajným agentem? Je to jen na vás, stihnete vyřešit všechny úkoly včas?