Bez hadice bazén nefunguje tak, jak má

Jestliže se rozhodnete pro pořízení zahradního bazénu většího rozměru, nežli je jen ten malý, nafukovací, do kterého se s bídou vejdou dvě batolata, pak jistě budete potřebovat nějakým způsobem vodu v bazénu udržovat v dobrém stavu. K tomu slouží bazénová technologie.

hadice

  • A tu byste nezapojili bez jedné důležité součásti, kterou je BAZÉNOVÁ HADICE.

Tyto propojovací pomůcky mají podobu takzvaného známého husího krku.

  • Vyrábějí se většinou ve dvou variantách.
    1. 32 mm– děleny po úsecích 1,1 metru.
    2. 38 mm– děleny po úsecích 1,5 metru.

Je tedy docela dobře možná volba potřebné délky. Každý zmíněný díl je ukončen pevnou koncovkou, která dovoluje napojení bazénového příslušenství nebo některého technologického dílu. Výrobce pochopitelně počítal s tím, že jeho produkt https://eshop.techneco.eu/Hadicebude vystaven jak slunečnímu záření, tak i vlivu vody. Proto použil na výrobu takový plast, který dobře odolává působení jak vody, tak i ultrafialového záření. Hadice se dá také snadno připojit k bazénovému vysavači.

Šedesát metrů v malém klubíčku

Na konci koupací sezóny jistě oceníte dalšího pomocníka, kterým je pružná hadice. Touto praktickou pomůckou je možné snížit snadným a rychlým způsobem hladinu vody a připravit tak váš bazén na nutné zazimování. Dobrým pomocníkem bude i při kompletním vypuštění.

hadice k bazénu

  • Tato hadice má průměr třicet osm centimetrů a snadno se nasadí na vypouštěcí nástavce bazénové filtrace.
  • Jestliže ji potřebujete zajistit, pak je vhodné to učinit hadicovými spojkami.

Pružná hadice je z odolného materiálu, kterým je plast světle modré barvy. Výhodou tohoto produktu je jeho velká skladnost. Nejedná se tedy o klasickou neforemnou hadici, kterou není možné při ochlazení smotat.

  • V tomto případě máte klubko o průměru dvaceti čtyř centimetrů.
  • Při celkové délce téměř jedenašedesáti metrů je to skutečně úžasné.