Nenápadná, byť velmi důležitá autožárovka

W5W je typ žárovky, který svým názvem nic moc neprozradí. Přitom jde o tak hojně nakupovaný typ žárovky, že je až úsměvné, že ještě nikdo nepřišel s komerčním názvem. Pokud i vy hledáte vhodnou žárovku W5W https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-w5w-2825-02b-5w-12v-w2-1×9-5d-2blistr/, určitě byste měli zapátrat v sortimentu, kde naleznete výrobky osvědčených výrobců. Ti si totiž velmi zakládají na tom, aby jejich produkty byly opravdu kvalitní, a proto je možné nakoupit opravdu výhodně vzhledem k celkové pořizovací ceně a kvalitě samotného osvětlení.
brzdové světlo

Proč právě W5W?

Možná se nyní ptáte, kde se vůbec tento typ žárovku používá. Nejčastěji tohle osvětlení najdete ve směrovkách, popřípadě pak jako parkovací osvětlení. Z tohoto vyplývá, že jde o nepříliš namáhané osvětlení, jehož kvalita nemusí být tak vysoká, jako je tomu u klasického osvětlení vozidel, například přední světlomety a podobně. I přesto je však dobré klást na kvalitu těchto žárovek dostatečný důraz. Pokud byste totiž nakupovali v sortimentu nekvalitních výrobců, je velmi pravděpodobné, že byste narazili na produkty, které nevydrží svítit ani krátkou dobu, natož pak aby vydržely v ostrém provozu několik let.
manta auto

Vyplatí se zvolit kvalitu

Když je vaším cílem spolehlivé osvětlení, které vydrží vašemu vozu opravdu dlouho, pak je na místě zainvestovat do produktu nějaké známější značky. Takovým výrobcem přitom může být právě značka Osram, která má na trhu autožárovek mnoho let zkušeností. Vaše důvěra proto bude na místě, a to jak v případě, kdy vsadíte na osvědčené autožárovky v podobě produktových řad Nightbreaker Unlimited, Silverstar nebo třeba Ultra life. Na výběr přitom máte i mnohé další produktové řady, do které spadá i zmiňovaná žárovka typu W5W, která se na vozidlech nachází především v osvětlení, které nehraje tak klíčovou roli, byť je velmi důležité pro celkové zachování bezpečí a funkce vozidla.