Co si koupíme za pěníze

Nejsou peníze jako peníze, to se říká velmi často a je to všeobecně známé. Všichni víme, že peníze nejsou všechno, i když se samozřejmě najdou lidé, kteří mají rádi peníze natolik, že by pro to udělali cokoliv. Opravdu znám takových pár příkladů. Opravdu vím, že peníze nejsou všechno. Já si myslím, že peníze jsou sice velmi hodně důležité, ale opravdu to neznamená, že si za to všechno koupíme. Je pravda, že si za peníze toho koupíme opravdu mnoho. A taky věřím, že kdo je bohatý, dokáže být i velmi šťastný. Vím, že se říká, že za peníze si štěstí nekoupíš. Ale podle toho, jak to člověk myslí. Já si myslím, že třeba luxusní dovolenou anebo perfektní oblečení anebo auto si člověk koupit za peníze může. A právě toto může udělat někoho velmi šťastným. A na tom není nic špatného. Já si myslím, že kdybych měla peníze, koupila bych si luxusní dovolenou a perfektní auto. A musím říct, že mně osobně by to šťastnou udělalo. Sice peníze nejsou všechno, protože zdraví si za to nekoupíš.

Kdo nemá rád peníze?

Toto se říká opravdu často. Nicméně ale část zdravím si koupit můžeme. Když si koupíme kvalitní léky, které stojí hodně peníze. A mnoho lidí třeba na ty drahé léky nemá. Jen si vezměte ty sbírky. Jak se dělají sbírky na nemocné a postižené děti. Takže tady je, jak je vidět příklad, že peníze opravdu dokážou pomoct a to hodně. Nicméně ale každý má na to jiný názor.

Ráda nakupuji oblečení.

Já se musím přiznat, že bez peněz bych opravdu nemohla být. A nejsou peníze jako peníze. Peníze můžeme mít a taky nemusíme. Říká se, že peníze tady jsou a budou. Jenže nejsou peníze jako peníze v tom smyslu, že si za ně koupíte opravdu všechno Třeba jako lásku nebo štěstí. Ovšem každý má na to jiný pohled. A vy se stavíte k penězům jak? Myslím si, že je toho opravdu mnoho, co si za peníze koupíme, ale zase nesmíme peníze stavět na první místo, třeba před lásku nebo rodinu. nebylo by to pěkné.