Muži a ženy

Všichni víme, že Každý člověk má své mouchy. A má své mouchy, ale taky přednosti, stejně tak jako každý člověk, a to je dobře. A abych pravdu řekla, tak já jsem taková, že se moc ráda bavím o mužích. A proto mám taky dvě nejlepší kamarádky, se kterými chodíme velice často do baru anebo někam na diskotéky, kde hlavně mluvíme o mužích anebo je jen okukujeme. Prostě my jsme takové typické ženy, které nejraději pomlouvají muže, ale v tom dobrém smyslu. Protože já jsem nikdy nebyla taková, že bych byla škodolibá nebo někomu záměrně ubližovala. Já jsem taková mírná, ale baví mě prostě štěbetat o mužích a taky o nich drbat a rozebírat je.

I muži mají rádi romantiku.

A sice já mám dlouholetého přítele, kterého nadevše miluji, ale věřte mi, že někdy flirtování s muži na diskotéce nebo v baru je opravdu zábavné. Ani nevím, jestli si tím zvyšuji sebevědomí. Podle mého názoru já mám sebevědomí opravdu dost, ale jenom mě to baví. Každý člověk má úplně jinou zábavu. Taky by mě zajímalo, jakou zálibu třeba má můj bratr nebo můj přítel. A můj přítel mi řekl, že jeho zálibou je šerm. A je pravda, že přítel chodí dvakrát týdně šermovat, ale taky chodí s přáteli do hospody a taky do baru. Co já můžu vědět, jestli tam jsou ženy, se kterými taky můj přítel flirtuje.

Muži jsou sví.

A u mužů nikdy nevíme, co se jim honí hlavou. A třeba i takový muž může mít nějakou milenku. A někdy to pánové tají tak moc a skvěle, že by na to nepřišel ani svatý papež. Já jenom doufám, že můj přítel mi bude věrný až za hrob, protože já mu jsem taky věrná a vůbec nehodlám ho někdy podvést. A co si třeba myslíte o tom, že by žena věděla o partnerově milence a nevadilo by jí to? Víte, i takové jsou u nás páry. Že si pěně žijí ve trojici na hromádce v jedné domácnosti. Ale tohle by vůbec nebylo pro mě. Já sama jsem si říkala, že kdyby mě můj přítel podvedl a byl mi nevěrný, tak bych se sním rozešla. Já osobně bych to nesnesla.