Nebankovní hypotéka

S nebankovní hypotékou se můžeme setkat v případě soukromých společností.
Splnění podmínek k získání úvěru není nijak složité, takže to zvládne opravdu každý. Navíc jsou tyto typy úvěrů vyřízené velice rychle.
Zajistíme férové podmínky a vždy profesionální jednání. Můžeme zajistit spotřebitelský úvěr od banky, kde jsou přísnější pravidla, ale také od nebankovní společnosti, která je tolerantnější a benevolentnější. V případě nebankovního typu je snadné úvěr získat.

dlaň držící hrst mincí

Získat úvěr je snadné

  1. Úvěr může mít splatnost až 30 let.
  2. Toleruje různé druhy příjmů, což je velká výhoda. V bankách vám totiž úvěr poskytnout pouze za předpokladu, že máte pravidelný měsíční příjem v dostatečné výši. Jestliže nemáte takovýto druh příjmu, jste na mateřské či rodičovské dovolené, máte důchod, pobíráte jiné příjmy, tak vám bohužel v bance nepůjčí. Něco jiného je to v naší společnosti. Poskytujeme úvěr i za předpokladu, že máte jiný druh příjmů, vždy pomůžeme tak, aby klient dokázal splácet, ale aby si úvěr mohl vzít.

dva sloupy z mincí, které drží bankovku a ta dělá jakoby střechu

  1. Nebankovní hypotéka nebankovni-hypoteka-cz.cz toleruje záznamy v registrech. Další z velkých výhod je nesporně tolerance záznamů. Záznamy v registrech jsou totiž klíčovým faktorem, proč nezískáte v žádném případě půjčku z banky. Naše společnost je toleruje a i přesto poskytuje velice výhodné sazby. Tolerujeme jak záznamy bankovních registrů, například BRKI, tak i nebankovních typů registrů jako je SOLUS nebo NRKI.
  2. Neplatí se žádné poplatky předem. Nechceme po vás peníze ani při odhadu vaší nemovitosti, odhad provedeme sami za pomocí našich zkušených profesionálů, ani v případě předběžného návrhu, který poskytujeme všem klientům, aby věděli, co jim můžeme nabídnout.
  3. A jistě se budete ptát také na úrokovou sazbu. Ta je často podobná té, kterou znáte z běžné banky. Americké hypotéky u běžných bankovních institucí, mají podobné úrokové sazby jako naše nebankovní hypotéka.