Rychlé a zábavné odreagovačky!

V tomto článku budeme probírat lehké a rychlé hry a adventury, které budete moct hrát ve svém prohlížeči, věděli jste o nich vůbec? Ano, takové hry opravdu existují a věřte mi, pokud chcete, rozhodně si najdete nějakou hru, která bude vyhovovat přesně vaším představám a preferencím a bude vás neskutečně bavit!
Samozřejmě si můžete říct, že takové hry nejspíše nejsou tou nejproduktivnější zábavou, kterou byste mohli provádět, ale někdy ani to pravda není! Přesně díky takovýmto hrám si můžete zlepšit například reflexy nebo logické myšlení. A hlavně je to prostředek, jak docílit potřebného a rozhodně v dnešní době zaslouženého relaxu.

lego

Druhy her

Nebojte se, vážně si budete moci vybrat hru přesně pro vás! Protože kategorií je skutečně nespočet, zde vám shrnu pár těch nejvíce známých.

·         Závodní
·         Skákací
·         Logické
·         Pro dva hráče
·         Karetní
·         Akční
·         Adventury
·         Strategické
·         Sportovní
A mnoho dalších.

Trochu historie
Pokud jste starší ročník nebo jste se jen nezajímal o dění takovýchto mini-her, tak rozhodně ale i tak budete znát nějakou z klasik tohoto žánru! Jako je například Mário nebo Tetris. Mnoho těchto her se v dnešní době využívá jako hry v mobilu! Neříkejte mi, že jste nikdy nehrál například hru Snake (Had), tato hra zabaví určitě každého alespoň na chvíli!

Mé osobní tipy
Kde hraji mini-hry já? Pokud chcete, stačí použít Google a ten by vám již sám našel vše, co hledáte. Nejčastěji hraji hry na webových stránkách jako jsou Superhry nebo Webgames. Tyto stránky nabízí vážně obrovský rozsah a veliké množství her. Nyní mou nejoblíbenější mini-hrou je rozhodně skákačka „Run 3“, poté mám také rád sportovní hru „Sports Heads: Football“.

tetris

Na co si dávat pozor
Rozhodně si dávejte velký pozor na hry, které jsou placené a vy byste nechtěl platit ani korunu, stejně jako já, nicméně toto nebezpečí příliš nehrozí, protože byste musel zadávat určitým způsobem své platební údaje nebo například poslat SMS zprávu. Na co si ale dávejte velký pozor je, abyste netrávili až příliš času hraním takovýchto her a nestali se na nich závislí! Věřte mi, není to tak těžké se stát závislým na něčem takovém. A takovéto maličkosti jsou často přímé prostředky k prokrastinaci. Přeji příjemnou zábavu!

Posted in Nezařazené