Mikulov Vás překvapí

Máte konečně pár dní volna a rádi byste si jej pořádně užili? Pak na nic nečekejte a vyrazte za odpočinkem a dobrodružstvím do Mikulova.

Mikulov Vás překvapí

Na výlety jako stvořený

Mikulov nalezneme nedaleko hranic se sousedním Rakouskem, přičemž se nachází v Jihomoravském kraji. Uvnitř ukrývá historické jádro, jenž láká každým rokem soustu turistů. Zároveň má bohatou historii, protože vůbec první známky založení osady se datují na 12. století. Samozřejmě historie šla dále až se z osady za další tři století stalo město. Dále zde byl vybudován zámek, jenž byl pod vládou Lichtenštejnců po dobu tří století.

Památka v Mikulově

Dnes zde žije přibližně 7 500 obyvatel, což jen dokazuje, že se nejedná o velkoměsto. Jako první památku musíme rozhodně vyzdvihnout Mikulovský zámek, jenž je zajímavý, a proto byste jej měli rozhodně navštívit. Ovšem pokud Vás hrady a zámky moc nebaví, tak vyrazte do pěchotní srubu, jenž doslova oplývá vojenskou historií. Srub byl budován proti nacistům, přičemž se později dočkal i protitankových kanónů. Zkrátka Mikulov je město, kde si každý najde nádherné výlety přesně podle svých představ.

Příjemný pobyt

Najít skvělé ubytování se spoustou výhod za rozumnou cenu není nic jednoduchého, ovšem i taková v naší krásné republice jsou. Ubytování Mikulov je nádherný příklad, takže už nemusíte hledat, kde pohodově strávíte svou dovolenou. Abyste dlouze nemuseli zjišťovat, jestli jsou na daný termín volná místa, tak Vám stačí vyplnit pouze datum pobytu a počet osob, přičemž hned zjistíte obsazenost a můžete si zarezervovat celý balíček.

výhled na Mikulov

Spousta z nás má náročnou práci či osobní život, a proto zde provádí mnoho procedur, jež Vám skutečně pomůžou. Po celou dobu jsou pořádány různé nabídky, přičemž relaxační pobyt obsahuje i neomezené wellness, což je pro odpočinek skutečně k nezaplacení. Můžete se těšit na čtyřhvězdičkový hotel, jenž je moderně zařízen, a proto pobyt stojí za to. Důležité je také jeho umístění, protože všude po okolí je nespočet možností na různé výlety, takže nebudete to mít za dobrodružstvím daleko.