Světla budou lítat všude kolem vás

Kdo tuto hru nikdy nehrál, jak by nebyl. I tak si někteří zarytí fanoušci mohou vykládat velmi známou hru, která se nazývá Laser game. Pokud byste rádi poznali skutečně kvalitní Laser games v Praze, kde byste mohli zažít plno adrenalinu, akce a fyzické aktivity, pak máte jedinečnou příležitost. Stačí si domluvit několik přátel, zaregistrovat si konkrétní čas, kdy si budete chtít zahrát, a následně nebude nic bránit tomu, abyste si užili opravdu kvalitní a bezstarostné hry, která bude bavit každého účastníka.

Aztec (1)

Oč tu vlastně běží?

Ti, kteří neznají tuto moderní aktivitu nebo neměli možnost se s touto aktivitou blíže seznámit, mohou být velmi zvědaví, co vlastně Laser game je. Inu, v základě jde o podobnou aktivitu, jako může být Paintball nebo Air soft. Jde tedy o hru, kdy jsou proti sobě postavené dva týmy, nejčastěji každý o čtyř hráčích, kteří bojují proti sobě. K dispozici mají laserové zbraně a vestu, která má v sobě čidla zásahu. Z toho plyne mnohem větší bezpečnost než při dvou zmíněných sportech, které při opravdu aktivním hraní velmi bolí. To však není případ Laser game, kde jediné, co vás bude bolet, jsou namožené svaly po velmi intenzivní, byť několikaminutové, aktivitě.

Proč byste měli tuto hru vyzkoušet?

  • Skvěle se odreagujete
  • Zjistíte, jaké jsou vaše hranice
  • Prověříte své přátele
  • Nebudete muset vynaložit mnoho času k učení
  • Jedná se o aktivitu vhodnou pro všechny věkové kategorie
  • Abyste si mohli hru užívat, stačí být chytrý a taktizovat

DSC8007

Ať už budete mít o tuto aktivitu zájem z jakéhokoliv důvodu, můžete si být jisti, že tohle je něco, co vás bude velmi bavit. K tomu všemu se nemusíte nic složitě učit, nemusíte platit žádné vysoké částky ani jezdit daleko, neboť máte ve svém okolí opravdu báječné centrum, kde si tuto hru skvěle užijete, a to se všemi náležitostmi, které k této hře patří.