Nové, vlastní a luxusní bydlení

Už delší dobu přemýšlíte nad tím, že se osamostatníte? Často se volí právě toto slovo: „osamostatnit se“, ale jeho význam je daleko širší. Pod tímto pojmem si totiž můžeme představit nejenom mladé lidi, kteří ještě stále bydlí u rodičů a nevědí, jak začít svůj život, ale můžeme si pod tímto pojmem představit třeba také mladé rodiny s dětmi, které už nechtějí bydlet dál v pronajatých bytech a chtějí si pořídit vlastní soukromé bydlení a neplatit měsíčně vysoké nájmy za něco, co jim ani nepatří. Pokud toužíte po vlastním bydlení, můžete jej mít. Možná si řeknete, že to je samozřejmé, ale jen v případě, že k tomu přiložíte ještě pár milionů. Pak zřejmě budete překvapení, protože i poměrně velký celoroční mobilní dům, nestojí více, jako kdybyste kupovali byt či garsonku někde ve městě.
kočka u muže

Rychlé, levné a kvalitní

Každý objekt je stavěn opravdu kvalitně
Celoroční mobilní domy jsou zateplovány speciální PUR pěnou. Tento způsob je na trhu zřejmě nejdražší, ale také nejlepší a právě proto jej využíváme, protože se jedná o nejdokonalejší způsob zateplení, který se v dnešní době na trhu nachází. Zřejmě jej nic ani v blízké budoucnosti nepřekoná. Má vynikající vlastnosti a dá se na něj spolehnout a proto jej při stavbě hojně využíváme. Díky tomu je objekt připraven na vše. Nevadí mu silný mráz ani vítr, déšť či vichřice. Doma si stačí v zimě zatopit, velice jednoduchým způsobem a budete mít teploučko. Navíc jsou objekty nízkoenergetické po celý rok, což zajistí nízké měsíční výdaje.
židle u stolku
Co dalšího můžete očekávat?
1. Počet pokojů – ten si můžete určit. Vybírat si můžete z produktů, které již máme skladem, a jsou připraveny k okamžitému odběru, nebo si můžete sami pomocí našeho konfigurátoru objekt navrhnout. Počet pokojů se může lišit, záleží na vašich potřebách.
Klasická verze může vypadat jako: kuchyň společně s obývacím pokojem, kde najdete sedací soupravu na lenošení u televize, dále třeba ložnici, pokoj pro dítě, nebo pro jiné využití a sociální zařízení, tedy koupelnu, kde se bude nacházet umyvadlo a sprchovací kout a samozřejmě také toaleta.
2. Vysoký komfort bydlení – krásné a moderní trendy, novodobé materiály, úžasný design, luxus a nadčasový styl, to všechno se snoubí právě ve vaší nové domácnosti.