Při výběru výbojek se nebojte experimentovat

Zdroje světla jsou na zeměkouli od nepaměti. Tím nejznámějším je nejspíše slunce, které člověk může vídávat každý den. Jak si však poradit v situacích, kdy člověk slunce využívat nemůže? V takových případech přijde na řadu umělé osvětlení. To může mít nespočet podob, od těch klasických, kam je možné zařadit různé typy žárovek nebo zářivek, až po ty méně časté, jako jsou různé výbojky.

lustr

Jednoduchý princip a nespočet variant

Důvodem pro tak časté nasazení této technologie jinde, než v domácnosti, je jednoduchá technologie, která sice není až tak jednoduchá, jako v případě klasických žárovek, ale rozhodně jde o záležitost, kterou není třeba nikterak hlouběji studovat. Například halogenidové výbojky Philips MASTER CDM-R 111 jsou charakteristické poměrně jednoduchým designem, který však skrývá technologii, která využívá různých kovů, které při vhodném zapálení mohou svítit a vydávat tak umělé osvětlení. Této technologie se využívá na mnoha místech, kde by to člověk nečekal. Jako nejčastějším využitím je pouliční osvětlení, stejně jako výlohy nebo různé billboardy, které je nutné osvítit výkonným, ale přesto bezpečným, spolehlivým a dostupným zdroje světla, což tento zdroj světla báječně splňuje.

Proč právě Philips?

  • Dlouholetá tradice výroby
  • Mnoho desítek let zkušeností
  • Bohatý sortiment čítající tisíce různých produktů
  • Vysoká kvalita všech výrobků při zachování příznivých cen

lampička
Když budete nakupovat v sortimentu značky Philips, nebudete litovat. Někdo se však může v takto rozsáhlém sortimentu ztratit, a to zejména v situaci, kdy bude hledat právě konkrétní výrobek, jako jsou halogenidové výbojky Philips MASTER CDM-R 111. Pokud máte až tak konkrétní přání, pak určitě neváhejte kontaktovat přímo prodejce, který vás velmi rád navede na tu správnou cestu, aby na konci vašeho snažení bylo svítidlo osazené kvalitní výbojkou.